Zabezpečení objektů

Nejlepší možnost, jak zabezpečit váš objekt jsou ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY - EZS! Bezpečnostní systém (zabezpečovací systém - EZS) je systém pro zabezpečení bytu, provozovny, firemních objektů, kanceláří nebo jiných nechráněných pozemků.

Bezpečnostní systémy (zabezpečovací systémy - EZS) slouží k prevenci proti vniknutí cizích osob do objektů, k ochraně majetku před nečekanými událostmi - upozornění na požár nebo na začínající kouř.

Veškeré změny na pozemku, které zabezpečovací systém EZS vyhodnocuje, jsou předávány ve formě výstražné zprávy na mobilní telefon, pevnou linku nebo na pult centrální ochrany.

Pro maximální bezpečnost Vašich objektů nainstalujeme nejvhodnější zabezpečovací systém – EZS - s využitím nejmodernějších prvků. Garantujeme pravidelné servisní kontroly.

Složení zabezpečovacího systému EZS:

Provozna Bezpečnostního zařízení zabezpečovacího systému EZS
Centrální řídící zařízení, které vyhodnocuje komunikaci s detektory tříštění skla, detektory pohybu, detektory ohně-kouře, dveřními magnetickými detektory a v případě nebezpečí odesílá poplašnou zprávu na mobilní telefon, pevnou linku, nebo na pult centrální ochrany.

Klávesnice Bezpečnostního systému (zabezpečovacího systému – EZS)
Je typ zařízení, pomocí kterého ovládáme kompletní zabezpečovací systém EZS. Například: kódování zabezpečovacího systému, prohlížení, programování, správu celého zabezpečovacího systému.

Detektory Bezpečnostního systému (zabezpečovacího systému – EZS)
Pohybové digitální detektory vyhodnocují pohyb v objektech, detektory informují o tříštění skla, dveřní magnetické detektory informují o otevření dveří nebo okna hlídaného objektu, kouřové a teplotní požární detektory informují o kouři v objektu.

Nabízíme veškeré informace o produktech světových výrobců. Dlouholeté a nejlepší zkušenosti ve všech oborech zabezpečení. Souhrnné řešení pro všechny objekty. Zaručujeme profesionální instalaci od odborníků!