Monitoring objektů

Ideálním řešením pro monitoring Vašeho objektu je Bezpečnostní kamerový systém!

Bezpečnostní kamerové systémy CCTV jsou určeny pro středně náročné až vysoce náročné použití. Dodáváme bezpečnostní kamerové systémy (IP technologie), nabízíme kolekce IP kamer a IP serverů, tak i komplexní softwarová řešení.

Profesionálové nainstalují nejvhodnější zařízení (bezpečnostní kamerový systém CCTV) pro jednotlivé použití. Nabídneme Vám obrovské spektrum nejmodernějších technologií od světově známých výrobců.

Co je bezpečnostní kamerový systém?


Bezpečnostní systém CCTV je systém vhodný pro zabezpečení například: objektů firem, kanceláří, bytů, skladů, pozemky domů, provozoven a dalších parcel.

Bezpečnostní systémy CCTV poskytují vizuální kontrolu a možnost sledování jednotlivých oblastí hlídaného pozemku. Funkce bezpečnostního nebo dohledového systému je vhodné skombinovat s doplňují funkcí bezpečnostně-zabezpečovacího systému EZS.

Prvky kamerového systému umožňují snímání obrazu v místě hlídaného prostoru, přenos dalších informací do stanoviště profesionálů bezpečnostního kamerového systému, do dohledového centra. Záznam obrazu může být využit například k pozdějším potřebám. Záznam obrazu je nejčastěji využíván policií k prozkoumání trestných činů nebo přestupků.

Projektování a montáž


Zajistíme dodání, instalaci, zprovoznění:


Přístupové systémy


Tyto technologie řeší zamezení vstupu cizích pachatelů nebo osob na soukromý pozemek.

Přístupové systémy nabízí možnost: